>> >> >> - Skrjabini

- - Skrjabini

- Skrjabini
Skrjabinia bohmi
Skrjabinia bolivari
Skrjabinia bonini
Skrjabinia campetherae
Skrjabinia caprimulgi
Skrjabinia caucasica
Skrjabinia centrocerci
Skrjabinia centropi
Skrjabinia circumvallata
Skrjabinia crepidocotyle
Skrjabinia cryptocotyle
Skrjabinia deweti
Skrjabinia dhuncheta
Skrjabinia doggaddaensi
Skrjabinia fatalis hiyodori
Skrjabinia indica
Skrjabinia kakia
Skrjabinia lavieri
Skrjabinia magnicoronata maroteli
Skrjabinia metacentropi microcotyle
Skrjabinia oligocantha
Skrjabinia petrovi polyhamata
Skrjabinia polyuterina
Skrjabinia progenesia
Skrjabinia pterocleti
Skrjabinia ransomi
Skrjabinia retusa
Skrjabinia sibirica
Skrjabinia sudanica
Skrjabinia variabila
,

- AVES
- STRUTHIONES
Strithio massaicus R. sp. Meggitt, 1921
() -CASUARH

Casuaris picticoltis
Raillietina casuari R. infrequens s. t. (Kotlon, 1923)
Dromiceius novaehollandiae
R. australis

- TYNAMIFORMES

Tinamus sp.
S. oligocantha F. elongata Nothura media
F. elongata
Crypturus noctivagus
R. crypturi Rhynchotus rufescens
Fuhrmannetta elongata Skrjabinia oligocantha

- GALLIFORMES

Acryllium valturinum
R. somalensis Alectoris barbara barbara
R. globirostris S. circumvallata F. malakartis F. pluriuncinata Alectoris corunium S. circumvallata Alectoris dactylosoma S. circumvallata Alectoris graeca F. crassula R. alectori Paroniella urogalli R. korkei S. circumvallata S. indica S. bolivari S. polyuterina Alectoris graeca caucasica F. srbuhiae R. tetragona R. echinobothrida R. friedbergeri R. graeca R. globirostris S. cesticillus
Alectoris graeca chukar R. graeca Alectoris graeca falici R. penetrans Alectoris kakettk
R. sp. Mathevossian, 1950 Alectoris petrosa R. globirostris S. circumvallata Alectoris rufa S. bolivari Alectoris saxalatus P. urogalli Ammoperdix friseogularis R. mathevossianae R. (Skrjabinia) sp. Kurashwilli, 1941 Ammoperdix griseogularis griseogularis
P. urogalli
Aplopelia larvata F. crassula Bonasa umbellus R. tetragona Bycanistes subquadratus R. bycanistis Caccabis saxatilis F. crassula Centrocercus urophasianus S. centropi
Colinus virginianus R. colinica S. cesticillus F. malakartis Colinus virginianus texanus P. minuta R. colinia S. cesticillus Coturnix communis F. pluriuncinata Coturnix coturnix R. coturnixi F. crassula F. pluriuncinata F. pseudoechinobothrida S. cesticillus S. cryptocotyle S. polyuterina R. tetragona R. echinobothrida R. friedbergeri Coturnix coturnix japonica R. vivieni Coturnix sp.
F. malakartis Crax alector R. leptacantha Crax fasciolata R. leptacantha Crax nigra R. leptacantha Crax sp.
R. leptacantha Euplocamas leueomelanus S. dhuncheta Francolinus adspersus R. provincialis Francolinus bicalcaratus R. boueti Francolinus clappertoni R. clavicirrosa Francoliaus francolinus Cotugnia francolinus
paucitesticulata R. tetragona R. sp. Bilgees, 1985 Francolinus pondicerianus P. capoori R. francolinus Francolinus sephaena spilogaster R. clavicirrosa Gallus bankiva R. echinobothrida Gallus ferrigineus R. echinobothrida R. sp. Meggitt, 1926 F. laticanalis
Gallus gallus dom.
F. birmanica
F. pseudoechinobothrida
F. laticanalis
F. talourensis
P. kashiwarensis
P. macassarensis
P. parbata
P. rangoonica
P. southwelli
P. assamensis
R. rybickae
R. saharanpurensis
R. sp. Barus, Rysavy, Daniel, 1975
R. doggadensis
S. sudanica
P. tenuiformis
P. acanthovagina
S. cesticillus
S. caucasica
S. petrovi
S. bonini
S. bohmi
S. cadarachensis
R. tetragona
R. cohni
R. dattai
R. echinobothrida R. galli R. penetrans R. peradenica R. shantungensis R. volzi
R. longicollis s. 1. (Molin, 1858)
R. mutabilis s. 1. (Ruther, 1901) Gallus gallus sonneratii S. cesticillus Gallus sp.
R. rangonica s. 1. Subramanian, 1928 Guttera edouari R. tetragona
R. tetragona var. lagopedis R. pintneri R. steinhardti Guttera sp.
P. numida Indian mynah R. penetrans Lagopus lagopus P. urogalli R. tetragona
R. tetragona var. lagopedis S. cesticillus S. progenesia Lagopus lagopus major F. globocaudata S. cesticillus
Lagopus leucurus
P. urogalli Lagopus mutus
P. urogalli R. tetragona
R. tetragona var. lagopedis Lagopus scotius P. urogalli S. cesticillus Leipoa ocellata R. leipoa
R. sp. Johnston et Clare, 1948 Lerwa lerwa R. chilmei Lyrurus svainson P. urogalli R. penetrans Lyrurus tetrix F. globocaudata P. urogalli S. cesticillus S. circumvallata S. progenesia S. polyuterina Lyrurus tetrix viridanus S. circumvallata S. sibirica Meleagris gallopavo P. magninumida S. cesticillus S. caucasica S. circumvallata S. maroteli R. tetragona R. carneostrobilata R. echinobothrida R. friedbergeri R. georgiensis F. pseudoechinobothrida Meleagris gallopavo silvestris R. georgiensis R. williamsi S. cesticillus S. circumvallata S. ransomi
tetraoensis Meleagris meleagris S. cesticillus Numida galeata R. toyohashiensis Numida meleagris P. magninumida P. numida R. tetragona R. angusta R. steinhardti Numida meleagris mahingensis R. pintneri
Numida meleagris meleagris
R. pintneri R. p. var. poliorchis Numida meleagris reichenowi R. pintneri Numida mitrata R. echinobothrida R. pintneri Numida ptilorhyncha P. numida R. tetragona R. cohni R. pintneri R. p. var. poliorchis R. tetragonoides S. cesticillus Numida sp.
P. delhiensis P. numida R. steinhardti S. deweti Pavo cristatus P. symonsii R. tetragona R. ceylonica R. friedbergeri R. volzi R. skrjabini R. sp. Johri, 1939 Pavo muticus R. tetragona Penelopa obsruca R. penelopina Penelopa sp.
R. penelopina Perdix daurica S. cesticillus Perdix perdix P. urogalli R. tetragona R. echinobothrida R. globirostris S. cesticillus S. circumvallata S. sibirica S. cadarachensis S. polyuterina Perdix perdix canescens R. tetragona R. skrjabini S. cesticillus Perdix perdix robusta P. urogalli Perdix sp.
F. laticanalis
R. campanulata s. 1. (Fuhrmann, 1909) Phasianus colchicus R. carneostrobilata

R. echinobothrida . magninumida
R. friedbergeri Tetrao linnaeus
R. multicapsulata R. penetrans
S. cesticillus Tetrao urogallus
Phasianus colchicus lorenzi F. globocaudata
S. cesticillus P. urogalli
Phasianus colchicus mongolicum S. cesticillus
S. cesticillus Tetrao urogallus urogallus
R. graeca F. globocaudata
Phasianus colchicus torquatus Tetrao urogallus volgensis
R. friedbergeri P. urogalli
Phasianus colchicus turkestanicus Tetrastes bonasia
R. penetrans S. cesticillus
Phasianus rosenatus Tetrastes bonasia sahhaliensis
R. friedbergeri S. cesticillus
Phasianus sp. Tetrastes bonasia sibiricus
R. multicapsulata F. globocaudata
Pternistis afer Tetrastes bonasia viciniatus
R. clavicirrosa S. cesticillus
Pternistis afer swynnertoni Tetrogallus altaicus
R. sp. Baer, 1933 P. urogalli
Pterocles arenarius Tetrogallus himalayensis
R. cohni P. urogalli
Pteroclidurus exustus Tragopan pheasant
R. cohni P. tragopani
Pternistis leucoscepus holtermulleri Tragopan satyra
R. clavicirrosa P. facilis
Pternistis lucani Tympanuchus americanus
R. clavicirrosa S. variabila Solenophorus pedicularis

COLUMBIFORMES

Callicebus cuprens
R. torquata var. rajae Caloenas nicobarica R. paucitesticulata Carpophaga aenea R. carpophagi Carpophaga oceanica R. insignis
Carpophaga silvatica (=Ducula aenea silvatica)
R. fray i Cholocophaps indica R. palavanensis Columba delegorgui sharpei R. crypthacantha Columba guinea R. senaariensis Columba eversmanni R. weissi Columba leuconata R. eyIonica Columba livia F. crassula R. micracantha R. tetragona R. clerci
R. echinobothrida R. kirghizica R. korkei R. nripendra R. polychalix R. tunetensis R. volzi
R. sp. I Mathevossian, 1938 S. bonini Columba livia dom.
F. crassula R. columbiella R.joyeuxi R. kantipura R. nagpurensis R. taiwanensis R. torquata R. polychalix R. tunetensis R. weissi
R. weissi var. valiclusa R. torquata var. rajae R. zahratis P. nedumangadensis R. nedumangadensis

R. baghdadensis R. bungoensis R. canabia R. malhotracapoori Columba livia intermedia R. mehrai R. perplexa Columba livia neglecta R. fuhrmanni R. gendrei R. weissi R. globirostris Cloumba livia sp.
R. carpophagi Columba palumbus S. bonini Columba punicea R. torquata R.flaminata Columba sp. R. clerci
R. crypthacantha R. korkei R. spiralis Crocopus phoenicopterus R. fuhrmanni
R. anatina s. 1. (Fuhrmann, 1909) R. ceylonica Crocopus phagrai R. fuhrmanni Crypturus aeneus R. capillaris Ducula badia R. insignis Ducula badia griseicapilla P. ngoci Ducula aceanica R. insignis Ducula aenea palawanensis R. fischthali Geopelia striata R. paucitesticulata Globicerca oceanica R. insignis Goura albertesi R. goura Goura coronata R.flaminata R. goura Goura cristata minor R. goura
Goura scheepmakeri scheepmakeri
R. goura Oena capensis capensis R. fuhrmanni intermedia OenopopeUa tranquebarica
R. paucitesticulata R. quadritesticulata
Paloma domestica
R. nagpurensis Paloma sp.
R. paucitesticulata Palumbus torquatus S. bonini Sphenurus sieboldii sieboldii R. fischthali R. kurisakiensis Stigmatopelia senegalensis R. crypthacantha Streptopelia aequatorius F. crassula Streptopelia capicola R. crypthacantha Streptopelia chinensis R. microrhyncha Streptopelia chinensis R. paucitesticulata R. vietnamense Streptopelia chinensis suratensis R. inda
R. waltariensis Streptopelia dussumieri R. sequens Streptopelia orientalis
R. erschovi R. weissi Streptopelia senegalensis
R. buckleyi F. crassula F. crassula R. clerci R. fuhrmanni R. korkei
R. paucitesticulata
R. tunetensis <
R. erschovi S. bonini Streptopelia orientalis meenasykes R. crypthacantha R. micracantha F. crassula Streptopelia senegalensis ermannii R. echinobothrida R. weissi F. crassula Streptopelia senegalensis senegalensis R. fuhrmanni idiogenoides Streptopelia tranguebarica R. joyeuxbaeri Streptopelia tranguebarica tranguebarica R. streptopelia Streptopelia turtur P. filiforme R. gvosdevi R. tunetensis

Streptopelia turtur arenicola
R. weissi
R. weissi var. valiclusa Streptopelia turtur turtur R. tetragona R. weissi R. micracantha Treron currirostra R. macrorhyncha R. sp. Burt, 1969 Treron sp.
R. daetensis Turtur chaleospilos
R. fuhrmanni intermedia Turtur decipiens R. crypthacantha Turtur turtur F. crassula Turtur turtur senegalensis R. crypthacantha Turturoena sharpei R. crypthacantha Vinago calva
R. fuhrmanni intermedia
Vinago calva calva
R. gendrei Vinago calva shartii R. vogeli Vinago delalandi
R. fuhrmanni idiogenoides R. insignis R. idiogenoides Vinago delalandei delalandei R. delalandi R. vinagoi Vinago delalandi grantii R. fuhrmanni R. idiogenoides Vinago phoenicoptero chlorigaster R. fuhrmanni Vinago pompadova phayrei R. fuhrmanni Vinago sp.
R. fuhrmanni Vinago waahli R. ortleppi

- PTEROCLETIFORMES

Pterocles arenarius
R. cohni
R. sp. Skrjabin et Popoff, 1924 Pteroclidurus exustus R. cohni Pteroclidurus namaqua F. leptotrachela Pterocles orientalis P.fulvia s. 1.
R. flaccida
R. paucitesticulata R. sp. Meggitt, 1933 S. pterocleti Pterocles orientalis orientalis R. flaccida Pterocles variegatus R. michaelseni Syrrhaptes paradoxus S. pterocleti
- GRUIFORMES
Turnix tanki
R. sp. Oschmarin, 1953 R. turnixae
- OTIDIFORMES
Eupodotis senegalensis
R. eupodotidis

- CHARADRIIFORMES

Actitis macularia
S. bodkini Dichoceros bicomis
R.flabralis
Numenius pgaeopus varigatus
S. poly hamata

- ANSERIFORMES

Anas boschas domestica
R. parviuncinata R. anatina s. 1. (Fuhrmann, 1909) Anas platyrhyncha
R. parviuncinata
Anas platyrhyncha domestica
R. osakensis S. microcotyle Anas sp.
P. fecunda

R. tetragona R. cyrtus R. osakensis R. pseudocyrtus
S. bonini Argusianus argus
R. tetragona

- CICONIIFORMES

Garzetta garzetta
R. circumcincta s. 1. (Krabbe, 1869)
Anastomus lamelligerus
R. debilis Ixobrychus sinensis
P. huebscheri

- FALCONIFORMES

Entolboetus fasciatus
F. hertwigi Falco naumanni R. echinobothrida HaUaetus vocifer
R. vaganda s. 1. (Baylis, 1919) Milvus aegipticus Idiogenes flagellum Milvus ater
R. sphaeroides s. 1. (Clere, 1903) Milvus migrans govinda
R. rangonica s. 1. Subramanian, 1928 Pernis apivorus R. apivori
Accipiter nisus
R. echinobothrida Accipiter gularis gularis R. oitensis Buteo buteo
R. sp. II Mathevossian, 1938 Buteo desertum
R. spheroides s. 1. (Clere, 1903) Buteo menetrieri
R. spheroides s. 1. (Clere, 1903) Buteo vulpinus
R. sphaeroides s. 1. (Clere, 1903)

- STRIGIFORMES

to alba afinis
R. gevreyi

- CUCULIFORMES

Cuculus canorus
R. brevicollis s. 1. (Froelich, 1802) Turacus livingstonei R. turaci Turacus persa buffoni R. khalili Turacus sp.
R. douceti
Gallirex porphyreolophus R. undulata Chrysococcyx cupreus R. undulata Corythaeola cristata R. undulata Corythaeola cristata cristata R. undulata

- PSITTACIFORMES

Ara severa R. leptosoma Aratings guarouba R. leptosoma Anodorhynchus hyacinthinus R. leptosoma Cackatoa moluccensis R. microscolecina Cackatoa roseicapilla R. leptosoma Cackatoa galeritae R. cacatuina
Amazona aestiva
R. leptosoma Ara auricollis R. leptosoma Ara macao R. leptosoma Ara manilata R. leptosoma Ara maracana R. leptosoma Ara nobilis R. leptosoma

Cackatoa triton macrolopha
R. psittacea Conorus guaromba R. leptosoma Cyclopsittacus diophthalmus
R. aruensis
R. allagea s. 1. (Koltan, 1921) Cyclopsittacus edwardsii
R. aruensis
R. allomycodes s. 1. (Kotlan, 1921) Cyclopsittacus maciluraithi R. biroi s. 1. (Kotlan, 1921) Chrysotis purpurea R. leptosoma Dionopsittacus pileatus R. macroscolecina Eclectus pectoralis R. psittacea R. famosa Eclectus pectoralis aruensis R. microscolecina R. oligorchida Eclectus rosarus R. microscolecina Eos para R. aruensis Eos aquamata quenbyensis R. microscolecina Gallerix porphyreolophus R. leptosoma
R. brevicollis s. 1. (Froelich, 1802) Graydidasculus brachyurus
R. leptosoma Lorius garrulus R. microscolecina R. polychalix Lorius lory R. aruensis Lorius rotatus
R. microscolecina Lorius rotatus aruensis R. microscolecina Lorius salvodorii R. aruensis Macan
R. maplestoni Pinnus fuscus R. leptosoma Platycercus eximius R. leptosoma Psittacus erithracus F. vandenbrandeni R. taylori R. leptosoma Psittacus sp.
R. microscolecina Trichoglossus cyanogrammus R. aruensis Trichoglossus haematodus R. aruensis Trichoglossus haematodus intermedius R. polychalix Trichoglossus intermedius R. polychalix

- CAPRIMULGIFORMES

Caprimulgus asiaticus
Skrjabinia caprimulgi

- CORACIIFORMES

Gypohierax angolensis
R. dartewellei
Podager nacunda
S. magnicoronata

- UPUPIFORMES

Lophoceros erithrorhynchus
F. lophoceri
Lophoceros flavirostris
F. lophoceri

- - COLIFORMES

Colius leucotis affinis R. werneri Colius striatus
R. werneri
Colius striatus lungae
R. werneri Colius striatus minor
R. werneri

- PICIFORMES

Brachypterus auranticus
P. cruciata s. 1.
Campethera permista permista
R. permista
Celeus elegans
R. lutzi P. longispina Celeus flavescens
P. longispina R. lutzi

Centurus carolinus P. centuri Ceophloms lineatus P. longispina P. cruciata s. 1.
Colaptes campestris R. frontina Colaptes surarus R. comitata Dendrocopos kizuki P. dendropina Dendrocopos major R. frontina Dendrocopos medius R. frontina Dendrocopus medius caucasicus R. frontina Dendrocopus mterirostris R. frontina Dryobates leucopterus R. frontina Dryobates major R. sonini Dryocopus martius R. frontina R. sonini Gymnobucio bonopartei P. batgetzii Junix torquilla R. moldavica Lichtensteinipicus funerbis P. cirroflexa Melanerpes erythrocephalus R. comitata Melanobucco bidentatus friedmanni P. bomensis Melanobucco equatorialis F. bucerotidarum Molepatis haemorrhous P. molpastina
Monticola sanatilis
R. sonini Pica rustica P. cruciata s. 1.
Picus aquamatus R. thapari Picus avokera avokera R. pici Picus canus R. moldavica P. cruciata s. 1.
R. fausti R. clairae R. sonini Picus canus hessei R. frontina Picus chirrolophus P. pinsonae Picus nigrigens P. baeri P. pinsonae Picus sp.
P. longispina R. frontina R. lutzi Picus viridis R. fausti R. frontina R. macrecanthos R. moldavica Picidae ( )
S. campetherae R. campetherae Quiscalus niger brachypterus R. garciani Thereiceryx lineatus P. symonsii Thereiceryx phaeostriatus P. siamensis Xantholaema haematocephala P. duosvntesticulata s. 1.

- PASSERIFORMES

Bleda pallidigula
R. sp. (Baylis, 1919)
Buchanga stimatops
P. sphecotheridis C. macrorhynchus P. corvina . rhipidurus P. reynoldsiae C. splendens insolens P. reynoldsiae Calyptomena whitchendi R. calyptomenae Cassicus affinis
R. globocephala s. 1. (Fuhrmann, 1909)
Conopophila albiguris
P. conopophilae s. 1. Corone philippina P. coronea Corvus culminatus P. corvina Corvus corone R. sartica Corvus coronoides P. coronea Corvus levailliantii P. beppuensis P. japonica R. japonica

Corvus splendens
P. barmerensis R. barmerensis Entomyza cyanotis P. conopophilae Galerita cristata R. galeritae R. werneri Galerita macrorhyncha R. galeritae
R. fuhrmanni intermedia Gracula religiosa palawanensis R. passeriformicola Hypsipetes amaurotis amaurotus S. hyiodori R. hyiodori Lanius excubitor pallidrostris R.frontina Macrocorax fuscicapillus P. corvina Manucodia chalibeata P. paradisea Merula merula
R. vaganda s. 1. Linstow, 1893 Mino dumonti P. corvina Monticola sakatilis R. sonini Myzomela rubrata rubrata P. myzomelae Oriolus acrorhynchus P. coliauana Oriolus chinensis P. compacta
P. compacta polytestis s. 1.
P. singapurensis Oriolus galbula P. compacta
Oriolus galbula
R. frontina Oroilus oriolus
P. compacta
P. compacta polytestis s. 1. Oriolus quratus P. compacta Passer domesticus
F. nepalis R. galeritae
R. sartica var. massiliensis R. sp. I Bilgees, 1985 Philemon citreigularis P. conopophilae s. 1.
Picidae
P. yaponensis Pica rustica P. corvina Pycnonotus barbatus tricolor P. perreti Pycnonotus goiavieri P. bulbularum Pycnonotus sinensis formosana P. pycnonoti Pyromelana franciscana P. compacta Pytilis arfa arfa R. congolensis Sphecotheris maxillaris P. sphecotheridis Turdus semitorquatus F. leptotrachela Turdus viscivorus R. sonini Turdus sp.
P. appendiculata Platalea leucodia
R. echinata s. 1. (Fuhrmann, 1909) R. sp. Meggitt, 1927

- MAMMALIA

- INSECTIVORA

Erinaceus albiventris
Raillietina voluta s. 1.

- DERMOPTERA

Caleopithecus volans
R. lateralis

- PHOLIDOTA

Manis (Paramanis) javanica
Paroniella bovieni

- RODENTIA

Arvicanthus niloticus
R. trapezoides Arvicanthus pumilis R. trapezoides Arvicanthus striatus R. trapezoides Arvicanthus testiculatis kordofanensis R. trapezoides Bandicola bengalensis R. celebensis Blanfordimys afghanus R. afghane Calicebus cupreus R. trinitatae Carpomys pilorides R. demerariensis Cryptomys mechowi
R. sp. Tenora, Kawalika, Barus, Burda, 1996 Cuniculus paca R. demerariensis R. trinitatae Dasyprocta agouti R. trinitatae Meriones shawi R. trapezoides Mus cocha R. baeri Mus flavius R. gracilis Mus maeri R. celebensis Mus sp.
R. trapezoides Mus variegatus R. trapezoides Nesocia bengalensis Skrjabinia fatalis
Proechimys cayennensis R. trinitatae Rattus assimilis R. celebensis Rattus norvegicus R. murium R. fluxa s. 1. nov.
Skrjabinia fatalis Rattus rajah
Paroniella blanchardi Rattus rattus P. retractilis R. celebensis R. baeri R. murium Rattus sabanus
Paroniella blanchardi Rattus siporanus P. blanchardi Sciurus niger rufuventer R. bakeri Senomys meyeri R. celebensis Sigmodon hispidus texianus R. sigmodontis Sylvilagus arizonae Paroniella retrachilis Sylvilagus auduboni R. selfi Sylvilagus sp.
F. salmoni Thryonomys swinderianus P. blanchardi R. gracilis R. mahonae Thryonomys swinderianus varigatus R. thryonomysi s. 1. nov.

- LAGOMORPHA

Lepus californicus
Fuhrmannetta salmoni Lepus californicus melanotis Raillietina loeweni Lepus europaeus
Raillietina sp. Kalantarian, 1926
Lepus melanotis
Fuhrmannetta salmoni Paroniella retractilis Lepus sylvaticus
Fuhrmannetta salmoni Paroniella retractilis Lepus zonai
Paroniella retractilis

- CARNIVORA

stes galea
Raillietina africana R. pintneri

- PROSIMIAE

Nycticelus tardigradus
Raillietina rothlisbergeri s. 1.
- PRIMATES
Alouatta macconneli R. demerariensis
R. alouattae R. trinitatae
Alouatta seneculus
R. alouattae

- CHIROPTERA

Pipistrellus kuhli ikhwanius
R. (s. 1.) Sawada et Mohammad, 1989
Pteropus celana
Raillietina sp. Holz, 1955

- HOMO SAPIENS

R. alouattae R. celebensis R. demerariensis R. formosana
R. siriraji
R. asiatica sub. judice nov.
R. madagascariensis sub. judice nov.

2

: | |


 
« - Raillietina   - »
.